# Player

Count

Club Name

Home Team

Home Division

Team Name

League Name

1 Aabhas Bhagi 4 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
2 Aadil Malji 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
3 Aadil Shaikh 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
4 Aakash Kundra 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
5 Aakash Kundra 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
6 Aakash Vinayak 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
7 Aamir Riaz 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
8 Aaron Orlando Johnson 1 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
9 Aaryan Menon 2 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
10 Aashik Nepali 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
11 Abbas Masood 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
12 Abbotsford Singh Paramvir 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
13 Abdul Khalid 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
14 Abdul Mohammad 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
15 Abdul Quraishi 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
16 Abdul Aziz Ansari 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
17 Abdul Hakeem Abdullah Gul 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
18 Abdul Hakeem Abdullah Gul 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
19 Abdul Rauf Kahlon 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
20 Abeer Shakeeb 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
21 Abhinash Kumar 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
22 Abhinav Ajaykumar 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
23 Abhinav Kapoor 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
24 Abhiram Krishnan 2 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
25 Abhishek Bajaj 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
26 Abhishek Chahal 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
27 Abhishek Chaskar 2 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
28 Abhishek Dhawan 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
29 Abhishek Gambhir 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
30 Abhishek Kapahtia 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
31 Abhishek MALIK 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
32 Abhishek MALIK 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
33 Abin Fro 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
34 Achal Ballary 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
35 Achintyaa Sankar 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
36 Adam Harvey 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
37 Adam Sandhu 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
38 Adam Shuja 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
39 Adarsh Ajith Kumar 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
40 Adarsh Chandran 2 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
41 Aditya Jindal 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
42 Aditya Kumar 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
43 Aditya Tandon 2 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
44 Admin IndCan 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
45 Admin Mission Hawks 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
46 Admin Stallions 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
47 Admin Delta Raptors 1 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
48 Admin. Stallions 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
49 Agnij Anand 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
50 Ahaan Jotwani 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
51 Ahmad Zaheer 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
52 Ahmed Buttar 2 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
53 Ahmed Raza 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
54 Ahmed Sohail Zafar 3 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
55 AHSAN ALI 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
56 Aimen Bajwa 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
57 Ajay Grover 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
58 Ajay Gupta 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
59 Ajay Gupta 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
60 Ajay Sohal 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
61 Ajayveer Hundal 3 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
62 Ajayveer Hundal 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
63 Ajayveer Hundal 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
64 Ajeet Waraich 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
65 Aji John John 1 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
66 Ajit Dhillon 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
67 Ajith Rangachari Krishnan 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
68 Akash Brar 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
69 Akash Jindal 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
70 Akashdeep Dhillon 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
71 Akbar Khan 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
72 Akhil Bingi 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
73 Akid Mohammad 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
74 Akshat Ranjan 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
75 Akshat Ranjan 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
76 Akshay Ambre 2 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
77 Akshay Gaur 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
78 Akshay Kamboj 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
79 Akshay Ravi 1 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
80 Albin Thambi 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
81 Alex Johnson 4 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
82 Ali Bajwa 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
83 Ali Haider 2 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
84 Ali Haq 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
85 Ali Sheroz 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
86 Aman Mallah 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
87 Aman Sembhi 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
88 Aman Sidhu 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
89 Aman Sidhu 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
90 Amandeep Dhindsa 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
91 Amandeep Pandher 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
92 Amandeep Singh 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
93 Amandeep Singh 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
94 Amandeep Singh 2 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
95 Amandeep Singh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
96 Amandeep Sodhi 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
97 Amandeep (UNIITED) Sidhu 3 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
98 Amandeep Singh Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
99 Amandeep Singh Brar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
100 Amandeep Singh Brar 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
101 AMANDEEP SINGH CHAHAL 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
102 Amandeep Singh Maan 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
103 Amandeep Singh Sikka 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
104 Amandeep Singh Sohal 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
105 Amanjit Singh 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
106 Amanjit Singh 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
107 Amanjot Sidhu 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
108 Amanpreet Dhami 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
109 Amanpreet SIDHU 2 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
110 Amanpreet Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
111 Amar Khan 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
112 Amarbir Hansra 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
113 Amarjeet Barn 1 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
114 Amarjit Jaswal 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
115 Amarjit Singh Clair 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
116 Amarjit Singh Sahi 4 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
117 Amarjot Singh 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
118 Amarpreet Singh Dhillon 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
119 Amir Bajwa 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
120 Amit Bhatia 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
121 Amit Kumar 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
122 Amit Marathe 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
123 Amit Nara 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
124 Amit Sharma 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
125 Amit Verma 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
126 Amit K Rana 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
127 Amit-Nikhil Deora 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
128 Amitoj Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
129 Amitoz Singh Mann 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
130 Amjad Afridi 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
131 Ammaar Khan Munj 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
132 Amninder Gill 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
133 Amogh Mital 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
134 Amrat Gill 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
135 Amrender Singh 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
136 Amrinder Sekhon 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
137 Amrinder Sekhon 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
138 Amrinder Singh 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
139 Amrinder Singh Sidhu 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
140 Amritanshu Pandey 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
141 Amritpal Singh 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
142 Amritpal Singh 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
143 Amritpal Singh Brar 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
144 Amritpal Singh Riar 2 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
145 Amritpreet Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
146 Amritveer Dhillon 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
147 Anand Bhatoa 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
148 Anant Prabhakar 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
149 Anantpreet Singh 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
150 Anantpreet Singh 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
151 Andalib Islam 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
152 Andrew Sprawson 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
153 Aneesh Maniyan 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
154 Aneesh Rao 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
155 Angad Arora 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
156 Angad Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
157 Angrej Toorey 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
158 Anhad Singh Gill 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
159 Anik Kush 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
160 Aniket Rana 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
161 Anil Khanna 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
162 Animesh Hudani 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
163 Anirudh Tondon -U17 2 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
164 Anirudh Tondon -U17 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
165 Ankit Jain 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
166 Ankit Khanna 3 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
167 Ankit Walia 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
168 ANKUR MANCHANADA 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
169 Ankur Mohan 3 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
170 Ankur Walia 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
171 Ankur Walia 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
172 Ankur Gopal Maheshwari 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
173 Ankush Ankush 2 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
174 Anmol Anmol 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
175 Anmol Arora 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
176 Anmol Dua 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
177 Anmol Singh 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
178 Anmol Singh 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
179 Anmol Singh 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
180 Anmoldeep Singh 3 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
181 Annu Dahiya 4 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
182 Anshuman Chaudhary 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
183 Anu Shukla 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
184 Anuj Chaprana 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
185 Anuj Chopra 3 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
186 Anuj Kalucha 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
187 Anuj Kumar 3 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
188 Anupam Paul 3 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
189 Anushka Indrasiri 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
190 Arafat Khan Arafat 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
191 Arav Arav 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
192 Arbaz Talpur 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
193 Arjun Kharel 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
194 Arjun Shinde 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
195 Arjun Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
196 Ark Ransih 1 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
197 Armaan Sehajpal 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
198 Armanjot Bains 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
199 Armanpreet Singh 1 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
200 Arnav Mahindra 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
201 Arnav Mahindra 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
202 Arnav Mahindra 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
203 Arnav Sekhri 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
204 Arnav Sekhri 1 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
205 Arnav Sekhri 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
206 Arnav Sekhri 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
207 Arnesh Rana 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
208 Arnesh Rana 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
209 Arpanpreet Singh Chouhan 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
210 Arpit Chhabra 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
211 Arpit Jain 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
212 Arsal Khan 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
213 Arsh Chauhan 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
214 Arsh Dhillon 2 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
215 Arsh Malhotra 3 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
216 Arsh Trehan 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
217 Arsh Trehan 1 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
218 ARSHDEEP SANDHU 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
219 Arshdeep Singh 1 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
220 Arshdeep Singh ( Junior) 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
221 Arshdeep Singh ( Junior) 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
222 Arshdeep (Stars) Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
223 Arshdeep Singh Wander 3 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
224 Arshpreet Singh 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
225 Arslan Khan 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
226 Arslan Khan 1 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
227 Arslan mustafa 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
228 Arslan mustafa 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
229 Arun Kuchibhotla 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
230 Aruna Rathugamage 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
231 Arunav(jr) Arora 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
232 Arvind Chari 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
233 Arvinder Thind 3 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
234 Arvinder Singh Dhillon 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
235 Aryaanveer Khattra 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
236 Aryaanveer Khattra 1 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
237 Aryan Aryan 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
238 Aryan Sharma 3 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
239 Aryan Singh 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
240 Aryan Singh 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
241 Aryanveer Khattra 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
242 Aryanveer Khattra 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
243 Asad Anwari 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
244 Asad Nayani 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
245 Asad Rehman 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
246 Aseem Arora 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
247 Aseem Arora 1 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
248 Ashan Madusanka 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
249 Ashane Haynes 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
250 Ashish Kumar 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
251 Ashish Malhotra 3 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
252 Ashmit Gupta 2 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
253 Ashpreet Bains 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
254 Ashu Dutt 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
255 Ashu Dutt 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
256 Ashwin Kumar Ramasubbu 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
257 Asif Islam Khan 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
258 Aslam Banka 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
259 Aswani Kumar 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
260 Atinder Singh Matharoo 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
261 Atinder Singh Matharoo 2 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
262 Atit Vaidya 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
263 Atul Nagpal 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
264 Aviman Pratap Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
265 Avinash Arya 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
266 Avinash Babbar 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
267 Avneesh Singh Gill 3 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
268 Avneet Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
269 Avtar Lalli 3 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
270 Avtar Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
271 Avyan(jr) Kumar 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
272 Avyan(jr) Kumar 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
273 Awais Ahmed 2 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
274 Ayaan Shaikh 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
275 Ayush Paul 1 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
276 Ayush Paul 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
277 Ayush Paul 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
278 AZAD BHULLAR 2 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
279 Azharuddin Shaikh 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
280 Azmin Chahal 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
281 Bala Thomas Abhilash Reddy Gade 1 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
282 Baljeet Chahal 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
283 Baljeet Chahal 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
284 Baljeet Prashar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
285 Baljinder Batth 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
286 Baljinder Batth 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
287 Baljinder Saini 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
288 Baljit Singh Nijjar 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
289 Baljot Singh Sandhu 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
290 Balkar singh Kainth 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
291 Balkaran Bath 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
292 Balkaran Singh Sodhi 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
293 Balraj . 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
294 Banmeet Singh Gandhi 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
295 Baqar Hassan 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
296 Barinder Singh 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
297 Barjinder Kular 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
298 Bellanage Ubeysekara 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
299 Bhajneek Singh 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
300 Bhallan Sidhu 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
301 Bharat Arora 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
302 Bharat Rana 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
303 Bharath Lenin 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
304 Bhavik Chhatbar 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
305 Bhavin Gohel 2 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
306 Bhavneet Singh 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
307 Bhoomish Rathod 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
308 Bhupinder Singh 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
309 Bikramjeet Punni 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
310 Bikramjeet Singh Aulakh 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
311 Bikrem Dhaliwal 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
312 Bilal Afsar 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
313 Bilal Afsar 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
314 Bilal Bajwa 4 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
315 Bilal Khan PakCan 3 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
316 Bilal Qaiser 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
317 Bilal Sharmi 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
318 Bishal Khatri 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
319 Bobby Karwal 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
320 Bony Thomas 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
321 Buddika Sameera Pattiyapola Widana Pathiranage 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
322 Buta Johal 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
323 Chakshu Vatsa 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
324 Chandandeep Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
325 Chandanpreet Bhambi 3 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
326 Chandra Rao 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
327 Chandy George 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
328 Channa Karunaratne 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
329 Chanpreet Ratta 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
330 Charanjeet Singh 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
331 Charanjeet Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
332 Charanjeet Singh Parmar 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
333 Charanjit Singh 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
334 charankamaljit Sandhu 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
335 Charanpal Singh Lotey 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
336 Charith Ariyaratne 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
337 Charnjeet Sandhu 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
338 Charnjeet Sandhu 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
339 Chashmeet Singh 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
340 Chathuranga Amarasinghe 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
341 Chetan Gill 3 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
342 Chethan Nagendra Prasad 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
343 Chinanshu Nagpal 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
344 Chinanshu Nagpal 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
345 Chinmay Koranne 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
346 Chirag Doshi 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
347 Chirag Mohan Sharma 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
348 Chitresh Raina 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
349 Cilvan Patrao 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
350 Criss Chacko 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
351 Daksh Kaler 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
352 Daksh Kaler 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
353 Daksh Patel 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
354 Daksh Shokeen 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
355 Dale Nonis 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
356 Daler Gill 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
357 Daljit Rai 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
358 Daljit Rattan 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
359 Daljit Singh Dhillon 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
360 Daljit Singh Josan 3 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
361 Dalwinder Rai 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
362 Daman Mandhan 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
363 Daman jot Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
364 Damandeep Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
365 Damian Herft 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
366 Damsara Piumal Libni Perera 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
367 Daniel Burger 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
368 Danish Lakhanpal 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
369 Danistor Dominic 2 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
370 Danistor Dominic 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
371 Danushka Bulathsinhala 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
372 Daoud Lokhandwala 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
373 Daoud Lokhandwala 1 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
374 Daqoo Mathi 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
375 Darda Shuvo 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
376 Darda Shuvo 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
377 Dave Mann 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
378 David Bell 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
379 Davinder Dhanjal 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
380 Davinderjit Heer 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
381 Dawood Ahmad Jan 1 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
382 Dayajeet Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
383 Dayan Sivarajah 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
384 Dean Jamal 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
385 Deepak Gautam 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
386 Deepak Sheoran 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
387 Deepak Verma 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
388 Deepak Kumar Sharma 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
389 Deepansh Bhuchar 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
390 Deepinder Singh 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
391 Deepu Vijayakumar Jalaja 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
392 Dennis Emmanuel Anthony 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
393 Dennis Emmanuel Anthony 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
394 Derminder Bali 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
395 Dev Gill 2 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
396 Devender Singh Dahiya 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
397 Devinder Singh 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
398 Dharmesh Patel 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
399 Dharminder Dubay 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
400 Dharminder Singh 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
401 Dharmpreet Kumar 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
402 Dhaval Sinh Admar 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
403 Dhruv Krishna 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
404 Dhruval Patel 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
405 Dilbag Gill 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
406 Dilbag Singh 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
407 Dilbag Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
408 Dilip Kumar Jayarama 1 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
409 Dilpreet Dhillon 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
410 Dilpreet Singh 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
411 Dilpreet Singh Bajwa 2 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
412 Dilpreet Singh Bajwa 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
413 Dilraj Bhatti 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
414 Dilraj Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
415 Dilraj Singh Bhullar 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
416 Dilraj Singh Buttar 1 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
417 Dilraj Singh Buttar 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
418 Dilraj Singh (Sandy) Gill 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
419 Dilshad Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
420 Dimoseleen Dominic 2 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
421 Dimuth Warapitiya 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
422 Dinanshu Garg 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
423 Dinesh Dissanayake 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
424 Dineshkumar Balaiah 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
425 Dineshkumar Balaiah 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
426 Dinil Thomas 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
427 Dion Herft 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
428 Divij Gupta 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
429 Divyank Ajji 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
430 Dixith Reddy Kuchaiahgari 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
431 Drew Johnson 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
432 Duncan Webb 3 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
433 Dushyant Rana 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
434 Dushyant Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
435 Ed Janes 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
436 Ehsan Shairzai 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
437 Ehsanullah Popal 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
438 Ejaz Khan Asmar 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
439 Ejaz Shah 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
440 Ekamjot Singh Deol 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
441 Elenko Emmanuel 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
442 Emad Kirmani 3 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
443 Emmanuel Fraser 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
444 Eranga Adhikari 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
445 Ethan Brough 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
446 Ezatullah Amir 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
447 Faizan Karim 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
448 Fakhir Waseem 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
449 Faraan Ghuman 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
450 Fareedullah Yousufzai 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
451 Farrukh Saeed 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
452 Fenil Tank 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
453 Finley Dixon 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
454 Finley Dixon 2 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
455 Fraser Allen 2 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
456 Gagan Sidhu 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
457 Gagan Singh 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
458 Gagandeep Dhaliwal 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
459 Gagandeep Sharma 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
460 Gagandeep Singh Hawks 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
461 Gagandeep Wadaich 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
462 Gagandeep Singh Ranouta 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
463 Gagandeep Singh Ranouta 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
464 Gagandeep Singh Sandhu 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
465 Gaganpal Jaura 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
466 Ganesh Pachava 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
467 Ganesh Ramanathan 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
468 Ganesh Krishnakant Deore 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
469 Garry Captain 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
470 Garry Captain 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
471 Garv Sharma 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
472 Garv Sharma 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
473 Garvit Sardana 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
474 Garwindar Sodhi 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
475 Gary Brar 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
476 Gaurav Deshmukh 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
477 GAURAV KHURANA 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
478 Gaurav Shienhmar 3 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
479 Gaurav Shukla 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
480 Gaurav Singh 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
481 Gaurav Sood 2 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
482 Gaurav Thukral 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
483 Gauravpreet Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
484 Gautham Gudea 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
485 Gavin Alexander 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
486 Geeshan Hemaratne 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
487 Gigin John ZACHARIAH 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
488 Giridhar Reddy Kamireddy 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
489 Gitansh Chawla 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
490 Gobi Tharma 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
491 Goldin Thomas 2 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
492 Govind Sharma 3 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
493 Graham James 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
494 Gunish Rai 3 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
495 Gunit Suri 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
496 Gunraj Trehan 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
497 Gurbir SINGH 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
498 Gurbir Singh Dhaliwal 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
499 Gurcharan Singh 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
500 Gurdayal Singh 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
501 Gurdeep Brar 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
502 Gurdeep Brar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
503 Gurdeep Johal 3 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
504 Gurdeep Singh billing 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
505 Gurinder Virk 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
506 Gurjant Sekhon 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
507 Gurjant Sekhon 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
508 Gurjant Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
509 Gurjas Singh Oberoi 4 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
510 Gurjeet Aulakh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
511 Gurjeet Singh Khaira 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
512 Gurjit Khabra 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
513 Gurjit Khabra 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
514 Gurjit Shergill 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
515 GURJIT SINGH 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
516 Gurjujhar(jr) Singh khaira 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
517 Gurjyot Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
518 Gurkanwar Sidhu 1 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
519 Gurkaran Singh 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
520 Gurkirat Sandhu 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
521 Gurkirat Singh Sandhu 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
522 Gurkirat Singh Sandhu 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
523 Gurkirt Singh 3 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
524 Gurkirt Singh 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
525 Gurkirtan Singh 1 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
526 Gurlal Singh 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
527 Gurleen Singh Gill 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
528 Gurmastak Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
529 Gurmeet Dhaliwal 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
530 GURMEET SINGH 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
531 Gurmel Singh 3 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
532 Gurmukh Sandhu 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
533 Gurmukh Sandhu 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
534 Gurnek Johal 4 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
535 Gurnoor Dhillon 2 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
536 Gurpal Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
537 Gurparkash Sandhu 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
538 Gurparkash Sandhu 2 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
539 Gurpinder Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
540 Gurpreet Gill 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
541 Gurpreet Gill 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
542 Gurpreet Grewal 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
543 Gurpreet Jassar 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
544 Gurpreet Jhattu 1 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
545 Gurpreet Nijjar 2 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
546 Gurpreet Randhawa 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
547 Gurpreet Randhawa 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
548 Gurpreet Shoker 3 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
549 Gurpreet Singh 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
550 Gurpreet Singh 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
551 Gurpreet Singh - GURI 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
552 Gurpreet Singh Nadha 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
553 Gurpreet Singh Nadha 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
554 Gurpreet (Gopy) Gill 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
555 Gurpreet Singh Dhami 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
556 Gurpreet singh Kandola 2 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
557 Gurpreet Singh Rana 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
558 Gurpreet Singh Rana 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
559 Gurpreet(Gopi) Sandhu 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
560 Gursehaj Sandhu 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
561 Gursehaj Sandhu 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
562 Gursewak Cheema 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
563 Gursewak Jawanda 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
564 Gurshan Singh Thandi 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
565 Gursher Batth 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
566 Gursimeroop THIND 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
567 gursimran Baidwan 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
568 Gurtej Singh Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
569 Gurumail Gill 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
570 Gurvansh Singh Makkar 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
571 Gurvansh Singh Makkar 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
572 Gurvinder Randhawa 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
573 Gurvinder Singh 2 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
574 Gurvinder Singh Sandhu 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
575 Gurvinder Singh Sandhu 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
576 Gurwinder Otal 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
577 Gurwinder Singh 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
578 Gurwinder Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
579 Gurwinder Singh Dhillon 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
580 Gurwinder Singh Stars 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
581 Gurwinder Singh Stars 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
582 Habeeb Ahamed 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
583 Habibur Ansari 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
584 Hamdan Farrukh Chaudhry 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
585 Hamza Janbaz 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
586 Hamza Mann 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
587 Hardeep Dhaliwal 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
588 Hardeep Dhaliwal 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
589 Hardeep Ghatoura 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
590 Hardeep Singh 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
591 Hardeep Singh Sidhu 4 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
592 Hardik Shetty 2 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
593 Hardip Singh Chandail 1 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
594 Hargun Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
595 Hari Ganesan 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
596 Harihara Sudhan Kanniyappan 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
597 Hariharan Rajendran 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
598 Harish Lalsinghani 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
599 Harjeet Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
600 Harjinder Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
601 Harjinder Singh (Vicky) 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
602 Harjinder Singh GIll 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
603 Harjinder Singh Ratol 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
604 Harjit Sandhu 1 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
605 Harjit Sandhu 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
606 Harjot Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
607 Harkirat Bahra 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
608 Harkirat Chadha 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
609 Harkirat Chadha 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
610 Harkirat Singh 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
611 Harkirat Singh 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
612 Harkirtan Singh Gill 4 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
613 Harman Bhatti 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
614 Harman Bhinder 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
615 Harman Brar 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
616 Harman Brar 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
617 Harman Dosanjh 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
618 Harman Randhawa 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
619 Harman Sidhu 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
620 Harman Sidhu 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
621 Harman Singh 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
622 Harman deep Rai 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
623 Harmandeep Dosanjh 2 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
624 Harmandeep Grewal 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
625 Harmandeep Grewal 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
626 Harmandeep Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
627 Harmanjit Gill 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
628 Harmanpreet Chahal 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
629 Harmanpreet Chahal 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
630 Harmanpreet Singh Dhillon 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
631 Harmanveer Matharu 3 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
632 Harmanveer Matharu 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
633 Harmeet Gill 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
634 Harmilanpreet Singh Handa 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
635 HARMINDER Mangra 2 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
636 Harminder (HINDA) SIngh 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
637 Harneet Singh Luthra 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
638 Harnoor Baran 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
639 Harnoor(JR) Singh 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
640 Harnoor(JR) Singh 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
641 Haroon Bajwa 2 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
642 Harp Sandhu 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
643 Harpal Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
644 Harpal Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
645 Harpal Sodha 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
646 Harpinder singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
647 Harpreet Dullat 3 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
648 Harpreet Sandhu 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
649 Harpreet Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
650 Harpreet Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
651 Harpreet (Preet) Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
652 Harpreet Singh Bumrah 2 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
653 Harpreet Singh Virk 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
654 Harprit Singh DHALIWAL 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
655 Harsh Bura 2 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
656 Harshdeep Athwal 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
657 Harshdeep Reen 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
658 Harshdeep Sembi 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
659 Harshit Vatish 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
660 Harshitha Thamel 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
661 Harsimran Singh 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
662 Harsimran Singh Bhandari 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
663 Harsimran Singh Mann 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
664 Harsimran Singh Virk 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
665 Harsimrandeep Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
666 Harsimranjit Dhaliwal 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
667 Harsukhdeep Sekhon 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
668 Harvinder Khosa 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
669 HarVinder Kumar 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
670 Harwinder Singh Dhaliwal 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
671 Harwinder Singh Dhillon 4 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
672 Harwinder Singh Warring 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
673 Hasnaat Ahmad 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
674 Hidayatullah Hakeemi 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
675 Hilal Ahmad Kakar 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
676 Himanshu Bhargav 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
677 Himanshu Jain 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
678 Himanshu Sohpaul 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
679 Hitesh Suman 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
680 Honour-Preet Kaur Chattha 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
681 Hritik Sharma 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
682 Hugo Palmer 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
683 Husain Karawala( HSK) 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
684 Husandeep Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
685 Husandeep Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
686 Huzaifa Saif 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
687 Ibrahim Hashmi 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
688 Ibrahim Khan 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
689 Iftekhar Ifti 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
690 Ikramuddin Shaik 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
691 Ilham Amalyar 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
692 Imran Khan 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
693 Imroz Rupani 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
694 Imtiaz Chaudhry 2 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
695 Inamul Desai 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
696 Inder Mohan 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
697 Inderdeep Singh Athwal 2 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
698 Inderdeep Singh Samra 2 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
699 Inderjeet Chauhan 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
700 Inderjit Gill 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
701 Inderjit Singh 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
702 Inderjit Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
703 Inderjit Singh 1 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
704 Inderjit Tatla 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
705 Inderjit Tatla 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
706 Inderjit Singh Sran 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
707 Inderpal Khangura 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
708 Inderpreet Grewal 1 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
709 Iqbal Sharif 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
710 Iqbal Sharif 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
711 Iqbal Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
712 Iqbal Singh Sidhu 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
713 Irfan Mohammad 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
714 Irfanullah(jr) Nazari 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
715 Irfanullah(jr) Nazari 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
716 Ishaan Chander 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
717 Ishaan Hothi 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
718 Ishaan Hothi 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
719 Ishaan Rai 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
720 Ishaan Rai 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
721 Ishaan Rai 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
722 Ishaank Chaudhary 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
723 Ishan Joshi 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
724 Ishan Kularatne 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
725 Ishav Vir Singh Aujla 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
726 Ishpuneet Singh Taneja 1 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
727 Ishtiaz Mahmood 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
728 Ishwinderpal Svadi 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
729 Jaden Edmund 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
730 Jagdeep Dhaliwal 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
731 Jagdeep Ghatoura 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
732 Jagdeep Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
733 Jagdeep Singh 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
734 Jagdeep Singh 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
735 Jagdeep Singh (JD) 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
736 Jagdeep Sran 1 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
737 Jagdeep Singh Dhillon 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
738 Jagjeevan Brar 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
739 Jagjit Singh Gill 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
740 Jagmeet Bains 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
741 Jagmeet Khosa 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
742 Jagminder Jhand 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
743 Jagraj Cheema 2 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
744 Jagroop Singh 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
745 Jagroop Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
746 Jagseer Brar 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
747 Jagsheer Sekhon 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
748 Jagtaar Singh 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
749 Jagveer Dhaliwal 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
750 Jagveer Dhaliwal 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
751 Jagveer Dhaliwal 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
752 Jagvir Vadhrah 3 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
753 Jahaan Sadarangani 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
754 Jai dhaliwal 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
755 Jaipal Gill 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
756 Jaipreet Singh 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
757 Jaivik Joshi 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
758 James Rawnsley 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
759 James Rawnsley 1 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
760 Jamshaid Aslam 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
761 Jarman Dhillon 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
762 Jarmanpreet Pamal 1 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
763 Jarmanpreet Pamal 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
764 Jas Oberoi 1 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
765 Jashnoor Singh Aulakh 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
766 Jaskaran Singh 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
767 Jaskaran Thind 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
768 Jaskaran Singh Arora 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
769 Jaskaran Singh Arora 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
770 Jaskaran Singh Birring 1 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
771 Jaskaran Singh Birring 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
772 Jaskeerat Singh 3 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
773 Jaskirat Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
774 Jasmeet Singh Dhinjal 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
775 Jasmehr Singh Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
776 Jaspal Bhatti 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
777 Jaspal Sekhon 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
778 Jaspreet Dosanjh 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
779 Jaspreet Khakh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
780 Jaspreet Kharoud 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
781 JASPREET Singh 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
782 Jaspreet Singh 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
783 Jaspreet Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
784 Jaspreet Singh 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
785 Jaspreet Singh Dhaliwal 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
786 Jasprit Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
787 Jassi Dhillon 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
788 Jasvinder Singh Thind 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
789 Jasvinder Singh Thind 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
790 Jaswal Ranvir singh 3 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
791 Jaswanth Sai Kumar Seera 4 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
792 Jaswinder Dhanda 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
793 Jatin Chouhan 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
794 Jatin Jatin 1 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
795 jatin lnu 1 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
796 Jatin Sahni 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
797 Jatin Singh 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
798 Jatinder Parmar 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
799 Jatinder Singh 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
800 Jatinder Singh Warriors 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
801 Jatinpreet Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
802 Javed Shaikh 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
803 Jawad Dawood 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
804 Jay Modi 4 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
805 Jay Patel 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
806 Jayan Dissanayake 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
807 Jayan Jayabal 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
808 Jaychandran Nair 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
809 JAYDHAN RIKHIA K 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
810 JAYDHAN RIKHIA K 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
811 Jayendran Jayaraman 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
812 Jayrajsinh Vadher 3 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
813 Jeenil Gajjar 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
814 Jeenil Gajjar 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
815 Jeewan Pradeep 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
816 Jegadish Sidharth Velayutham 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
817 Jerril Varghese 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
818 Jesal Patidar 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
819 Jesal Patidar 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
820 Jigar Patel 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
821 Jimit Modi 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
822 Jimit Modi 1 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
823 Jimmy Saini 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
824 Jimmy Sharma 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
825 Jimmy Vincent Thekkekkara 1 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
826 Jinesh Augustine 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
827 Jivanjyot (Honey) Sandhu 2 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
828 Joban Jhangra 1 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
829 Joban Jhangra 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
830 Joban Jhangra 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
831 Joban Josan 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
832 Joban Josan 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
833 Jobanpreet Singh 4 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
834 John Fernandes Percy 4 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
835 John Kevin Lopez 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
836 Jordan Mathews 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
837 Jordan Mathews 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
838 Josh Fairbrother 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
839 Josiah Dominic 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
840 Josiah Dominic 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
841 Josy Varghese 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
842 JOVAN RIKHIA 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
843 Joyanta Sarker 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
844 JUBER MUNSHI 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
845 Jugwinder Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
846 Jujhar Buttar 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
847 Jujhar Singh Waraich 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
848 Jupinder Singh Mangat 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
849 Justin Shergill 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
850 Justin Shergill 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
851 Jyurik Patel 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
852 Kaleem Ullah 4 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
853 Kamaal Bajwa 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
854 Kamaldeep Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
855 Kamaldeep Singh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
856 Kamaljit Sidhu 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
857 Kamalnain Singh Dhesi 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
858 KamalPreet Sidhu 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
859 Kameshwar Mann 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
860 kamran gill 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
861 kamran gill 2 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
862 Kamran Khan 4 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
863 Kamruzzaman Zishan A K M 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
864 Kanaka Gallage 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
865 Kanish Bhardwaj 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
866 Kanwaldeep Singh Mahey 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
867 Kanwaljit SinghVinu 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
868 Kanwaljit Singh Sandhu 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
869 Kanwar Chahal 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
870 Kanwar Chahal 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
871 Kanwar Chahal 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
872 Kanwar Dhillon 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
873 Kanwar Dalip Singh Cheema 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
874 Kanwardeep Sukhija 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
875 Kanwarpal Singh (Kp) 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
876 Kanwarpreet Trehan Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
877 Kapil Bishnoi 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
878 Kapil Malik 3 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
879 Karaj Singh Rekhia 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
880 Karambir Singh Deol 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
881 Karambir Singh Tatla 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
882 Karamjeet Gill 3 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
883 Karamjit Singh Sidhu 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
884 Karan Patel 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
885 Karan Patel 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
886 Karan Sidhu 1 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
887 Karandeep Gill 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
888 Karandeep Singh 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
889 Karandeep Wadhawan 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
890 Karanjot Singh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
891 Karanpreet Malhotra 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
892 Karanpreet Singh Sahni 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
893 Karanveer Multani 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
894 Karanveer Singh 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
895 Karanveer Singh 2 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
896 Karanveer Singh Sandhu 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
897 Karanvir Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
898 Kari Turunen 2 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
899 Karkala Karthik Rao 2 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
900 Karthi Mathialagan 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
901 Karthi Mathialagan 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
902 Karthik S Chandrasekar 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
903 Karthik Reddy Poli 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
904 Karthik Reddy Poli 3 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
905 Karthikeyan Sridharan 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
906 Kartik Joshi 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
907 Kartik Sheoran 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
908 Kartik Suri 2 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
909 Kartikay(jr) Sharma 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
910 Kashif Mahmood 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
911 Kashish Kalra 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
912 Kaushal Kumar Panday 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
913 Kaushik Kapu Raghavendra 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
914 Kavin Khanna -U17 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
915 Kavindana Perera 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
916 Kavish Arora 2 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
917 Kazi Rahman 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
918 Kazi Rushdi 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
919 Keegan Lloyd 2 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
920 Kelinton Edmond 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
921 Ken Bradshaw 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
922 Kenneth Wong 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
923 Keyur Chitnis 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
924 Khaled Shams 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
925 Khalil Kamal 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
926 Khaliq Chaman 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
927 Khaliq Chaman 3 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
928 Khayyam Mubashar 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
929 Khizar Qureshi-U17 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
930 Khushpreet Khosa 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
931 Kieran Adams 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
932 Kinchit Yadav 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
933 Komalpreet Singh 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
934 Koushik Sridhar 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
935 Krishna Porakesan 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
936 Kshitij Desai 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
937 Kshitij Desai 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
938 Kuldeep Sandhu 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
939 KULDEEP KUMAR RIKHI 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
940 Kuldeep Singh Dhillon 2 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
941 Kuldip Singh Mandair 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
942 Kulvir Singh Tatla 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
943 kumar Dontha Vinil 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
944 Kuntal Vyas 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
945 Kushagra Bisht 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
946 Kushagra Bisht 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
947 Laddi Aulakh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
948 Lakhwinder Cheema 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
949 Lalith Vedantam 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
950 Lashman Singh Dhaliwal 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
951 Lathees Arumaithurai 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
952 Latif Mohammad 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
953 Lavjeet Singh 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
954 Lee Edwards 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
955 Legend-Preet Singh Chattha Chattha 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
956 Len Layton 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
957 Liaq Ahmad Butt 2 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
958 Lovedeep Kachura 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
959 Lovedeep Nain 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
960 Lovedeep Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
961 Lovejeet Brar 1 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
962 Lovejot Singh 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
963 Loveneet Singh Gandhi 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
964 Lovepreet Brar 3 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
965 Lovepreet Deol 2 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
966 Lovepreet Sandhu 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
967 Lovepreet Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
968 Lovepreet Sohi 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
969 Lovepreet Thind 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
970 Lovepreet Thind 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
971 Luqman Ahmed 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
972 M. Tanzim Rahman Rahman 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
973 maan Pargat Singh 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
974 Mabin Nayyar 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
975 Madanmohan Podutoori 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
976 Magesh Chandren 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
977 Mahesh Prasad 2 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
978 Mahesh kumar Rajakumar 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
979 Mahi Yadav 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
980 Majid Mohamed Khaja Kutbuddin 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
981 Malindu Madushan Perera 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
982 Malith Ranasinghe 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
983 Manak Singh 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
984 Manan Sharma 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
985 Mandeep Ahuja 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
986 Mandeep Kumar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
987 Mandeep Shah 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
988 Mandeep Singh 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
989 Mandeep Singh ( Bassi ) 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
990 Mandeep Singh (MANDY) 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
991 MANDEEP SINGH BHULLAR 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
992 Mandeep Singh Bring 1 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
993 Mandeep Singh Parhar 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
994 Mandeep Singh Sidhu 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
995 Maneel Reddy Podduturi 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
996 Maneel Reddy Podduturi 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
997 Mani Sandhu 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
998 Mani Warring 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
999 Manikandan Radhakrishnan 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
1000 Manikaran Singh 4 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1001 Maninder Taggar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1002 Maninder Taggar 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1003 Maninder S Mangat 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
1004 Maninder Singh Pandher 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1005 Maninderpal Singh (Honey) 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1006 Manish Chauhan 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1007 Manish Nain 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1008 Manish Sridhar 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1009 Manish Sudiya 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1010 Manjeet Kumar 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1011 Manjinder Brar 3 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1012 Manjinder Singh Bhullar 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1013 Manjinder Singh Brar 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1014 Manjinder Singh Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1015 Manjit S Guraya 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1016 Manjit (Gogi) Dhillon 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1017 Manjyot Jawanda 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
1018 Manmehar Singh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1019 Manmohpreet Singh 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1020 Manmohpreet Singh 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1021 Mannat Hundal 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1022 Manoj Rao 2 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1023 Manoneet Sidhu 1 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1024 Manopal (Sean) Sehmbey 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
1025 Manpreet Brar 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1026 Manpreet Hakkla 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1027 Manpreet Khaira cosmos 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1028 Manpreet Singh 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1029 Manpreet Singh 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1030 Manpreet Singh Bhachu 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1031 Manpreet Singh Gill 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1032 MANPREET SINGH GORAYA 1 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1033 MANPREET SINGH GORAYA 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
1034 Manpreet Singh Hari 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1035 Manpreet Singh Sidhu (Mani) 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
1036 Manraj Singh Khokhar 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1037 Manreet Dhillon 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1038 Mansab Gill 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1039 Manu Gulati 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1040 Manu Mathew 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
1041 Manu Sharma 1 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
1042 Manu Singh 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
1043 Manveer Bhatti 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1044 Manvinder Singh Mandy 1 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1045 Manvinder Singh Mandy 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1046 Manvir Boparai 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1047 Maren Couch 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1048 Maruf Karuji 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1049 Maruf Karuji 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
1050 Masrafe Bin Kowshik 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
1051 Masrafe Bin Kowshik 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1052 Masum Jubayel 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1053 Matin Anjum 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1054 Matiullah Safi 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1055 Maulik Malhotra 3 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1056 Maulik Malhotra 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1057 Mayank Bhosale 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1058 Mayank Bhosale 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1059 Mayank Chirag Desai 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1060 Mayur Jagadish 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1061 Mayurathan Arulanantham 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1062 Mazher Hamdule 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1063 Md Symuddin 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1064 Md Jakib Hasan 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1065 MD Khorshed Alam Bhuyain 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1066 Md Mahir Labib 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1067 Md Mahmudur Rahman Leon 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1068 Md Mahmudur Rahman Leon 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1069 Meet Patel 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1070 Meet Patel 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1071 Megh Patel 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1072 Megh Patel 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1073 Mehtab Singh Momi 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1074 Meraj Kotwal 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1075 Miqdad Haider 2 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1076 Mir Baloch 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1077 Mirwais Khan 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1078 Mithun Geetha Ramesh 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1079 Moaz Kazmi Kazmi 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1080 Moaz Kazmi Kazmi 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1081 MOHAMED ASHFAQ 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1082 Mohammad Afridi 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1083 Mohammad Afsaar 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1084 Mohammad Arafat 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
1085 Mohammad Mohiuddin 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1086 Mohammad Wasiq 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1087 Mohammad Javed Phambra 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1088 Mohammed Sarkar 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1089 Mohammed Istyaqul Alam 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1090 Mohan Kumar 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1091 Mohan Mysore Shivakumar 5 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1092 Mohan Kumaar Krishnan 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1093 Mohit Bajad 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1094 Mohit Bajad 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1095 Mohit Sachdeva 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1096 Mohsan Ali Windies 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1097 Moonyem Mohammad 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1098 Morgan Duffy 1 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1099 Mosaddeque Ahmed 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1100 Mourya Patel 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1101 Mubashir Rahman Rather 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1102 Muhammad Aaliyan 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1103 Muhammad Abdul Rehman 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1104 Muhammad Javed 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1105 Muhammad Khan 2 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1106 Muhammad Khan 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1107 Muhammad Umar 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1108 Muhammad Ali Imran Qureshi 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1109 Muhammad Raza Masood 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1110 Muhammad Sami Queshi 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
1111 Muhsin Khan 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
1112 Mukaram Khan 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1113 Mukaram Khan 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1114 Munawar Ahmed Kamran 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1115 Muneesh Kumar 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1116 Munish Mahajan 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1117 Muralidharan Kandasamy 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1118 Muzammal Cheema 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1119 Nadir Cheema 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1120 Nadish Bhanot 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1121 Naeem Patel 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1122 Nafi Nibras 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1123 Naman Choudhry 4 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1124 Naren Ranjan Sharma 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
1125 Narinder Singh 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
1126 Narinder Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
1127 Nauzad Contractor 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1128 Navaneet Kathote 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1129 Navdeep Kumar 1 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
1130 Navdeep Manju 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1131 Navdeep Marken 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1132 Navdeep Rihaan 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1133 Navdeep Sandhu 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1134 Navdeep Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1135 Navdeep Singh Brar 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1136 Navdeep Singh Cosmos 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1137 Navdeep Singh Cosmos 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1138 Naveen Didhra 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1139 Naveen Didhra 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1140 Naveen Khanchi 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1141 Navgeet Duggal 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
1142 Navi Thind 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
1143 Navin Kumar Sah 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1144 Navjeet Mehta 3 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1145 Navjot Dosanjh 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1146 Navjot Singh 3 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1147 Navjot Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
1148 Navneet Kumar 2 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1149 Navneet Singh Virk 3 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1150 Navrattan Sandhu 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1151 Navreet Singh 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1152 Navreet Singh 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1153 Navreet Uppal 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1154 Nawazdeep Brar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1155 Naya Hasnain 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1156 Nayan Rambhia 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1157 Nazim Hussain 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1158 Nazir Desai 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1159 Neel Desai 2 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1160 Neel Manro 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1161 Neel Manro 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1162 Neel Manro 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1163 Neel Manro 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1164 Neelesh Sharma 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1165 Neer Gupta 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1166 Neeraj Ingle 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1167 Neeraj Ingle 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1168 Neran Goonathilake 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1169 Nesara(jr) Pavamana 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1170 Nesara(jr) Pavamana 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1171 Nesara(jr) Pavamana 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1172 Nethmal Perera 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1173 Newab Singh 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1174 Neyhit Jindal 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1175 Neyhit Jindal 2 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
1176 Nidhan Rikhia 3 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1177 Nigel James 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1178 Nikhil Bhagria 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1179 Nikhil Chorat 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1180 Nikhil Kundu Valappil 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1181 Nikhil Mathew 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1182 Nikhil Roshan 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1183 Nikhil Sadhra 4 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1184 Nikhil Singh 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1185 Nilang Patel 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1186 Nilesh Patel 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1187 Nimratpal Hayer 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
1188 Nipun Madaan 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1189 Nipuna Saputhanthri 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1190 Nirmal Chahal 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1191 Nirmal Chahal 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1192 Nirmal Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1193 Nirvair Singh Gill 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
1194 Nishant Mehta 2 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1195 Nishat Sharma 2 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1196 Nitin Bhargav 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
1197 Nitin Sondhi 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1198 NOMAN SADIQ 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1199 Norman Baldwin 3 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1200 Nouman Katawazy 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1201 Numan Yusufzai 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1202 Oliver Couch 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1203 Oliver Mark 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1204 Omar Mohammad 2 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1205 Omar Mohammad 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1206 Omran Ziarat Gull 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1207 Ony Chowdhury 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1208 Oran Allwood 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1209 Oshane Robinson 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1210 Owais Noor 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1211 Pahul Bir Singh 3 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1212 PALWINDER BRAR 2 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1213 Palwinder Singh Gill 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1214 Parag Sood 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1215 Parag Sood 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
1216 PARAM Vashi 3 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1217 PARAM Vashi 1 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1218 PARAM Vashi 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1219 Paramjit Rai 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
1220 Paramjot Khangura 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1221 Paramjot Rayet 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
1222 Paramveer Pawar 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1223 Paramvir Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
1224 Paras Dandyan 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1225 Pardeep Nerwal 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1226 Pardeep Rai 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1227 Pardeep Singh Tatla 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1228 Pardeep Singh Tatla 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1229 Pardeep singh Virk 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1230 Parikshit Chadha 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1231 Parjeet Virk 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1232 parkash (Pali) singh saran 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1233 Parmeshwar Parmar 1 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1234 Parmeshwar Parmar 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1235 Parminder Bhamra 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1236 Parminder Chahal 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
1237 Parminder Karra 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1238 Parminderpal Malhi (JP) 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1239 Parmvir Singh Newton 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1240 Parshant Bains 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1241 Partap Grewal 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1242 Parteek Bedi 2 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1243 Parteek Singh Sidhu 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1244 Parth Mandviwala 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
1245 Parth Monga 2 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1246 Parth Patel 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1247 Parth Shah 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1248 Parvesh Kumar 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
1249 Parvinder Brar 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1250 Parvinder Sharma 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1251 PARWINDER SANDHU 1 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
1252 Patrick Groves 1 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1253 Patrick Groves 2 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1254 Pavan Pothamsetty 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1255 Pavitar Singh 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1256 Pawan Gupta 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1257 Pawan Kumar 4 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1258 Pawan Kumar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1259 Pawandeep Singh Randhawa 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
1260 Pierre Pitout 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1261 Pirabu Tharma 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1262 Prabhat Soni 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1263 Prabhdeep Singh 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1264 Prabhjeet Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
1265 Prabhjeet Singh Sandhu 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1266 Prabhjit Virk 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
1267 Prabhjot Dhaliwal 3 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
1268 Prabhjot Ghura 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1269 Prabhjot Gill 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
1270 Prabhjot nijjar 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1271 Prabhjot Singh Gill 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1272 Prabhnoor Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
1273 Prabhpreet Bhullar 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1274 Prabhsimran Singh Cheema 3 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
1275 Prabhu Pandiarajan Raja 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1276 Prakash Chandrasekaran 2 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1277 Prakash Chandrasekaran 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1278 Pranav Dhand 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1279 Pranav Patil 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1280 Pranav Sarawagi 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1281 Pranav Upganlawar 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1282 Pranav Upganlawar 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1283 Praneet Saran 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1284 Praneeth Kumar Chinnam 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1285 Praneeth Kumar Chinnam 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1286 Pranvat Singh Virk 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1287 Prateek Paul 1 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1288 Pratikam Chaudhary 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1289 Pratikkumar Dhimmar 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1290 Pravin Vidyadharan 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1291 Preet Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
1292 Preet Waraich 3 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1293 Prem Kanwal 4 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1294 Prince Boparai 2 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1295 Pritesh Dudwadkar 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1296 Pritpal Singh 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1297 Pritpal Singh Batth 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1298 Priyath Prasad 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1299 Pulkit Mehta 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1300 Pulkit Mehta 2 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
1301 Puneet Kumar 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1302 Punnet Bansal 1 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
1303 Pushmeet Singh Singh 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1304 Qaisar Ali 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1305 Qasim Riaz Ahmed 2 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1306 Qudratullah Abdul khaliq 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1307 Quill Patel 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1308 Quintus De Bryun 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
1309 Racchit Sharma 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1310 Rachin Kumar 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1311 Raghav Kapatia 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1312 Raghav Mittal 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
1313 Raghav Reddy 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1314 Raghav Saili 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
1315 Rahul Gill 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1316 Rahul Jain 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
1317 Rahul Pathak 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1318 Rahul Rana 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1319 Rahul Singh 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1320 Rahul Syal 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1321 Raibir Singh 2 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
1322 Raj Khosa 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
1323 Raj Lealh 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1324 Raj Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1325 Rajan Didhra 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1326 Rajan Didhra 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1327 Rajan Sidhu 1 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1328 Rajat Kumar 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
1329 Rajbir Singh 2 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1330 Rajbir Singh 1 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
1331 Rajdeep Brar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
1332 Rajdeep Brar 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1333 Rajeev Sudhakar 3 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1334 Rajeev Sunnam 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
1335 Rajesh Kumar 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1336 Rajesh Kumar 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1337 Rajesh Patel 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1338 Rajinder Kumar 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1339 Rajiv Perumal Samy 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1340 Rajpreet Singh 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1341 Rajpreet Singh 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1342 Rajroop Sandhu 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1343 Rajroop Sandhu 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1344 Rajvinder Aulakh 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
1345 Rajvir Sandhu 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1346 Rakesh Kalyanaraman 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1347 Rakesh Kumar Pandit 2 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1348 Rakshit Bakshi 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1349 Rakshit Bakshi 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1350 Ram Johal 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
1351 Ramakant Sharma 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1352 Ramandeep Dhaliwal 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1353 Ramandeep Khaira 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1354 Ramandeep Thind 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
1355 Ramandeep Sekhon Sekhon 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1356 Ramandeep sigh Thandi 3 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1357 Ramandeep Singh Mangat 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
1358 Ramansh Chhabra 2 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
1359 Ranbir Sandhu 3 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1360 Randeep Singh Sidhu 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1361 Randeep Singh Sidhu 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
1362 Ranjeet Singh Brar 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1363 Ranjit Rai Hawks 4 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1364 Ranjot Singh 4 Richmond Cricket Club Richmond II 1st Divison Richmond II 1st Divison
1365 Ranvir Singh Dhaliwal 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1366 Rashminder Josan 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1367 Rashpinder Preet Singh Brar 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1368 Ratan Chandrashekaraiah 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1369 Rattandeep Sharma 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1370 Rattandeep Sharma 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1371 Ravi Patel 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1372 Ravi Sharma 3 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1373 Ravi Prasad Kandaswamy 2 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1374 Ravi Teja G 2 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1375 Ravinder Gill 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1376 Ravinder Nijjar 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1377 Ravinder Paul 2 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1378 Ravinder Singh Buttar 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1379 Ravinderpal Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1380 Ravjot Singh Mann 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1381 Ravjot Singh Mann 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1382 Ravneet Singh 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
1383 Ravneet Singh Anand 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
1384 Ravneet Singh Gill 2 Burrard Cricket Club Burrard CC II 10th Division Burrard CC II 10th Division
1385 Ravroop Singh Virk Virk 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1386 Rayaan Khan Munj 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
1387 Reetik Singh 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1388 Rehan Kamawi 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1389 Renish Dhalani 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
1390 Rhythm Singla 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1391 Riaz Afridi 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1392 Riaz Dawood 1 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1393 Richard MIDDLETON 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1394 Rikin Christian 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1395 Rinku Sharma 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1396 Rishab Malhotra 4 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1397 Rishab Malhotra 1 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1398 Rishabh Bhatia 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1399 Rishabh Lall 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1400 Rishabh Lall 3 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
1401 Rishi Garg 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1402 Rishi Loya 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1403 Rishin Chatterjee 4 Richmond Cricket Club Richmond VI 10th Division Richmond VI 10th Division
1404 Risindu Perera 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1405 Risindu Perera 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1406 Rivkaran Grewal 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
1407 Rizwan Ul-Haq 2 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1408 Rob Miller 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1409 Roban Singh 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1410 Robin Bajwa 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1411 Robin Bajwa 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1412 Robin Buttar 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1413 Robin Raghoonath 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1414 Rohan D Silva 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1415 Rohan Ghervada 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1416 Rohan Ghervada 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1417 Rohan Gulati 1 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1418 Rohan Gulati 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1419 Rohan Lakhotia 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1420 Rohan Lakhotia 1 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1421 Rohan Modi 3 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1422 Rohin Kapur 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1423 Rohit Kommineni 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1424 Rohit Kommineni 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1425 Rohit Kumar 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1426 Rohit Kumar 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1427 Rohit Kumar 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1428 Rohit Manhas 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
1429 Rohit Singh 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1430 Rohith Kumar Yarlagadda 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1431 Romin Patel 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VI 7th Division Cosmos VI 7th Division
1432 Ron Michael Johny 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1433 Ronit Verma 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1434 Roshan Chandapeta 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1435 Rounak Sardesai 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1436 Rowan Blake 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1437 Rubel Ahmed 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1438 Rudra Minhas 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1439 Rudra Minhas 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1440 Rupan Deep Singh Josan 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1441 Rupinder Sekhon 2 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
1442 Rupinder Singh 1 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1443 Rushi Patel 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1444 Ryan Mckibbin 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1445 Rytham Babbar 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1446 S Khan Zafar 2 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1447 S Adnan Shah 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1448 Saad Jahangir 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1449 Saaib Choudhry 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1450 Sabequn Jisan 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1451 Sabir Hossain Sagor 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1452 Sachin Luthra 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1453 Sachin Mathew 1 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
1454 Sachin Sharma 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1455 Sachintha De Silva 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1456 Sagar Arora 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1457 Sagar Choudhary 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1458 Sagar Patel 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
1459 Sagar Patel 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1460 Sahan Manorathna 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1461 Sahdeep Ludu 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1462 Sahib Singh Nijjer 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1463 Sahibzada Farid Iqbal 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1464 Sahibzada Farid Iqbal 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1465 Sahil Bhatti 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1466 Sahil Bhatti 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1467 Sahil Patel 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1468 Sahil Sharma 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1469 Sahil Sharma 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1470 Sahil Singh 3 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1471 Sahil Tattu 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
1472 Sai Ram Julluri 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1473 Sai Supreeth Damireddy 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1474 Said Sahill 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1475 Said Sahill 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1476 Saif Rehman 2 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1477 Sajandeep Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VI 7th Division Newton Surrey VI 7th Division
1478 Sajandeep Singh 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1479 Sajeel Ahmad 4 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1480 Sajid Wahab 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1481 Sajiv Fernando 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1482 Saleem Ahmad 2 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1483 Saliman Rahmani 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1484 Saliman Rahmani 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1485 Salman Ansari 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1486 SALMAN GHANI RANA 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
1487 Sam Bajaj 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1488 Sam Glendinning 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1489 Sam Noster 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1490 Sameer Antil 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1491 Sameera Jayaratne 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1492 Samir Kandlikar-Bloch 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1493 Sampanna Shekhar Bhave 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1494 Sampath Rathnayaka 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1495 Samrath Sidhu 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1496 SANDEEP BRAR 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1497 Sandeep Dhillon 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1498 Sandeep Konoth 2 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
1499 Sandeep Kumar 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1500 Sandeep Patil 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1501 Sandeep Sandhu 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1502 Sandeep Tattla 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1503 Sandeep Singh Dhaliwal 1 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1504 Sanjay gulati 1 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1505 Sanjay Gurmukhani 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1506 Sanjay JOSHI 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1507 Sanjay Lakule 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1508 Sanjay Pillai 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1509 Sanjaya Fernando 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1510 Sanjeet Kumar 2 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1511 Sanjeet Sadana 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1512 Sanjeet Sadana 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1513 Sanjeev Kumar Burnaby Wind 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1514 Sanjib Nath 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1515 Sanjiv Gupta 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1516 Sanket Vatsa 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1517 Sanketbhai Bhatt 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1518 Sanyam Kalia 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
1519 Sanyam Walia 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1520 Sanyam Preet Singh 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1521 Saqib Shajar 4 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1522 Saqib Talewad 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1523 Sarabjeet Singh 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1524 Sarabjeet Singh 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1525 Sarabjit Bhammi 3 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1526 Sarath Chandra 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1527 Sarbjit Moti 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1528 Sardar Muntasir 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
1529 Sarfraz Singh 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1530 Sarmad Anwar 1 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1531 Sarthak Sharma 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1532 Sarvesh Rana 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1533 Sashwin K V 5 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1534 Sasika Rathnatilake 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1535 Satinderpal Singh 2 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1536 Satinderpal Singh 1 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1537 Satnam Randhawa 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1538 Satnam Sidhu 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1539 Satpal Deol 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1540 Satveer Sandhu 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1541 Satvir Bajwa 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1542 Satwinder Singh Hans 1 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
1543 Satya Venkata Vikaas Surampudi 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1544 Satya Venkata Vikaas Surampudi 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1545 Saurabh Ahuja 3 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1546 Sehajpal Gosal 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1547 Sentheepan Thirugnanasampanther 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1548 Senthuran Thirugnanasampanthar 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1549 Sevrin Wakenshaw 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1550 Shaam Purushothaman Jayakumaran 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
1551 Shaan Singh 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1552 Shahbaaz Bath 1 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1553 Shahbaz Lamba 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
1554 Shahrukh Hamid 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1555 Shailander (Sandy) Rawat 4 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1556 Shakoor Ahmad 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1557 Shaminderjit Singh Aulakh 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1558 Shamsher Singh 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1559 Shamsher Singh 1 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1560 Shan Izam 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
1561 Shankar Varma Susheelendra 3 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1562 Shanthakumar Marampllai Roy 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1563 Shantu Parmar 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1564 Shaquane O'Neal R Cave 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1565 Shaquille Seale Romeo 3 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1566 Sharan Basra 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
1567 Sharandeep Singh 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
1568 Sharanjeet Grewal 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1569 Sharjeel Hussain 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1570 Sharon Jose 3 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1571 Shashank Gupta 1 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1572 Shashi Kiran Reddy 3 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1573 Shashi Kumar Singh 2 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1574 Shashi Kumar Singh 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1575 Shathveegan Sridheran 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1576 Shefali Kumar 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1577 Shehan Kabani 2 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
1578 Shehbaz Ali 4 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1579 Shehbaz Noriya 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1580 Shehryar Khan 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1581 Shehryar Kharadi 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1582 Shiv Nandan 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
1583 Shiva Kulkarni 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1584 Shivaan Govender 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1585 Shivam arora 1 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1586 Shivam arora 2 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1587 Shivam Sharma 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1588 Shivam Sharma 1 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1589 Shivam Sharma 1 Langley Cricket Club Langley III 4th Division Langley III 4th Division
1590 Shivam Sharma 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
1591 Shivam Sharma 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1592 Shivam Tiwari 4 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1593 Shivam Sharma Sharma 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1594 Shivraj Ghuman 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1595 Shoeb Ahmed 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers I 2nd Division Bengal Tigers I 2nd Division
1596 Shoeb Ahmed 4 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1597 Shoeb Ghaswala 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
1598 Shreesh Hebbar 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1599 Shrey Gupta 1 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
1600 Shreyas Mehra 1 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1601 Shreyas Mehra 2 Lions Cricket Club Lions I 1st Divison Lions I 1st Divison
1602 Shreyas Mehra 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1603 Shrinath Venu 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1604 Shubdeep Gora 1 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1605 Shubham Arora 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1606 Shubham Gupta 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1607 Shubham Sharma 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1608 Shubham Tiwari 2 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
1609 Shubhnoor Singh 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1610 Shuva Langker 2 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1611 Shuva Langker 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1612 Shyam Sundar 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1613 Siddhant Paul 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1614 Siddharth Jain 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1615 Siddharth Kathooria 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1616 Siddharth Kathooria 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1617 Siddharth Patel 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1618 Siddharth Shankar 2 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1619 Siddharth Sharma 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1620 Siddhartha Goutham Adimulam 4 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1621 Sidhant Tiwari 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior CC III 6th Division Surrey Warrior CC III 6th Division
1622 Sidharath Sidharath 3 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1623 Simon Moloney 1 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1624 Simon Moloney 1 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1625 Simon Moloney 1 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1626 Simon Moloney 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1627 Simon Roche 2 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1628 Simran Sandhu 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1629 Simrandeep Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
1630 Simranjeet Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warrior IV 7th Division Surrey Warrior IV 7th Division
1631 Simranjit Singh Aulakh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
1632 Simranjit Singh Sandhu 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1633 Singh Aulakh Maninderjit 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1634 Singh Buttar Manjot 3 Cosmos Cricket Club Cosmos III 1st Divison Cosmos III 1st Divison
1635 Singh Chahal Tejinder 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1636 Singh Deol Gurwinderpal 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1637 Singh Dhaliwal Satnam 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1638 Singh Dhillon Gurbir 2 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1639 Singh Gill Charndeep 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1640 Singh Gill Hushandeep 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1641 Singh Gill Hushandeep 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1642 Singh Grewal Ravinder 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
1643 Singh Khokhar Sukhpreet 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
1644 Singh Toor Gurkirat 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1645 Soban Ahmed 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1646 Sohaan Safi 2 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1647 Sohaan Safi 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1648 Soham Ingle 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1649 Sohm Gokhale 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
1650 Soubhan Choudhry 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1651 Soumitra Gokhale 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1652 Sourabh Sharma 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1653 Sourav Sharma 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1654 Souvik Mitra 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1655 SP Singh 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1656 Sravan Ravula 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1657 Sravan Ravula 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1658 Sreenath Nandanan 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1659 Sreenath Raghunath 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1660 Srikanth Reddy Chinnammagari 2 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1661 Sriram Bhavani Shanker 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1662 Stephan Croos 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1663 Stephen Burger 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1664 Stephen Girod 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1665 Stephen Kumar 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1666 Stephen Xavier 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1667 Steve Bert 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1668 Steven Gallimore 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1669 Steven Gallimore 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1670 Stuart Grills 3 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1671 Stuart Grills 1 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1672 Subin Sreekantan Nair 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1673 Subodh Kant Rai 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1674 Sudarshanan Kandasamy 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1675 Sudheer Devulapalli 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1676 Sudhir Singh 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
1677 Suhel Kadva 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars IV 5th Division Surrey Stars IV 5th Division
1678 Sujan Dahal 2 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriot II 8th Division Delta Patriot II 8th Division
1679 Sukhbir Singh Thandi 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1680 Sukhdeep Bhullar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1681 Sukhdeep Lail 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VI 6th Division Abbotsford VI 6th Division
1682 Sukhdeep Sekhon 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1683 Sukhdeep Tatla 4 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna-Kamloop III 10th Division Kelowna-Kamloop III 10th Division
1684 Sukhdeep Singh Dulay 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1685 Sukhjeet Singh 4 Kings Cricket Kings II 8th Division Kings II 8th Division
1686 Sukhjinder Jaswal 4 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1687 Sukhjinder Singh 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1688 Sukhjinder Singh 4 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1689 Sukhjot Sangha 3 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1690 Sukhjot Singh 2 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1691 Sukhman Middukhera 4 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1692 Sukhmanjit Singh 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1693 Sukhpal Dhaliwal 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford VII 8th Division Abbotsford VII 8th Division
1694 Sukhpal Sandhu 1 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1695 Sukhpal Singh 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks III 2nd Division Surrey Hawks III 2nd Division
1696 Sukhrajvir Sidhu 2 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1697 Sukhwinder Atwal 3 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1698 Sukhwinder Singh 3 Lions Cricket Club Lions II 6th Division Lions II 6th Division
1699 Sukhwinder Singh 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1700 Sukhwinder Singh Jham 1 Cosmos Cricket Club Cosmos Premier Cosmos Premier
1701 Sulieman Khan 1 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1702 Sulliman Khan 3 Centurions Cricket Club Centurion Elite Centurion Elite
1703 Sultan Ahmed 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1704 Sumeet GULATI 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1705 Sumit Sharma 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver IV 6th Division North Vancouver IV 6th Division
1706 Sumit Verma 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1707 Sumit Verma 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U17 U17 Stallions Grey U17 U17
1708 Sundar Thangavelu 1 Windies Cricket Club Windies I Premier Windies I Premier
1709 Sundeep Kumar Vinjam 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1710 Suneel Yadav 2 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1711 Sunil Kumar 3 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1712 Sunil Zood 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1713 Sunilkumar Prajapati 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1714 Sunny 3 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1715 Sunny Bharwad 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1716 Sunny Brar 1 Surrey United Cricket Club Surrey United V 7th Division Surrey United V 7th Division
1717 sunny dogra 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks II Premier Surrey Hawks II Premier
1718 Sunny (Gurjeet) Saini 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey III 3rd Division Newton Surrey III 3rd Division
1719 Supinder Sandhu 3 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1720 Suraj Kumar 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1721 Suraj Kumar Das 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1722 Suraj Kumar Das 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1723 Surender Chahal 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1724 Suresh Balasubramanian 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1725 Surinder pal singh Malhi 4 Cosmos Cricket Club Cosmos V 7th Division Cosmos V 7th Division
1726 Surinderjit Khaira 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
1727 Surya Balakrishnan 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1728 Surya Balakrishnan 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1729 Surya Saidupally 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1730 Surya Saroch 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors V 9th Division Surrey Warriors V 9th Division
1731 Surya Teja Chedurupally 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1732 Surya Teja Chedurupally 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1733 Suthan Hari Hara Udhayakumar 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1734 Sutharsan Chandran 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1735 Swapnil Singh Khasa 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey VIII 9th Division Newton Surrey VIII 9th Division
1736 Swaraaj Govekar Govekar 2 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1737 Syed Hamza 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1738 SYED ALI BOKHARI 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1739 SYRIL GAKHAR 2 Cosmos Cricket Club Cosmos VII 8th Division Cosmos VII 8th Division
1740 Tahir Malik 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1741 Tahsin Kabir Nakib 3 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1742 Taimoor Abbasi 1 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1743 Taimoor Tariq 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1744 Tajeshwar Sandhu 2 Abbotsford Cricket Club Abbotsford V 4th Division Abbotsford V 4th Division
1745 Tajinder Dayal 3 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1746 Tajinder Dayal 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1747 Tajinder Singh Bajwa 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
1748 Tajinder Singh Sandhu 3 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1749 TAJWINDER BHANGOO 3 Langley Cricket Club Langley II 1st Divison Langley II 1st Divison
1750 Talha Awan 4 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1751 Tanishq Dubey 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1752 Tanishq Dubey 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1753 Tanuj Jawa 1 Cosmos Cricket Club Cosmos IV 3rd Division Cosmos IV 3rd Division
1754 Tanujbir Singh 4 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1755 Tanveer Mehta 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1756 Tanveer Singh 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1757 Tanveer Singh 1 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
1758 Tanveer Singh 3 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1759 Taranbir Kahlon 3 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1760 TARANDEEP MANN 3 Abbotsford Cricket Club Abbotsford III 2nd Division Abbotsford III 2nd Division
1761 Tarandeep Singh Gill 3 Newton Surrey Cricket Club Newton VII 7th Division Newton VII 7th Division
1762 Taranjot Singh Gill 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar I Premier Salim Akbar I Premier
1763 Tarsem Sema 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1764 Tarsem Sema 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1765 Tarshdeep Singh Sidhu 1 Burnaby Wescan Cricket Society Burnaby Wescan I 6th Division Burnaby Wescan I 6th Division
1766 Tarunjeev Singh Juneja 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1767 Tarwinder Singh Dhanoa 3 Surrey United Cricket Club Surrey United III 4th Division Surrey United III 4th Division
1768 Tauqeer Hussain 3 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1769 Tayyab Katawazy 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1770 Tejas Pawar 1 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloop II 2nd Division Kelowna Kamloop II 2nd Division
1771 Tejasavbir Singh Thind 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1772 Tejaskumar Rathod 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1773 Tejbir Singh 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
1774 Tejinder Singh 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1775 Tejinder Singh 1 Mission Hawks Cricket Club Mission Hawks 10th Division Mission Hawks 10th Division
1776 Tejinder Pal Singh 2 Surrey United Cricket Club Surrey United II 2nd Division Surrey United II 2nd Division
1777 Tejveer Singh 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford IV 3rd Division Abbotsford IV 3rd Division
1778 Tekbinderpal Bhar 1 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1779 Thanenthiran Kurooparan 1 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1780 Thanuka Fernando 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1781 Tharindu Meneripitiya 2 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1782 Tharuka Proboda 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1783 Thenuka Perera 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1784 Thirunathan Muthiah 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils III 8th Division West Coast Tamils III 8th Division
1785 Thomas Speak 1 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1786 Thomas Viljoen 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1787 Tilak Raj 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can Premier Ind-Can Premier
1788 Tony Long 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1789 Tristyn Govender 1 Stallions Cricket Club Stallions CC 10th Division Stallions CC 10th Division
1790 Tristyn Govender 1 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1791 Tristyn Govender 1 Stallions Cricket Club Stallions White U17 U17 Stallions White U17 U17
1792 Tyler Clarke 2 Meraloma Club Meraloma Elite Meraloma Elite
1793 Uday Bhagwan Singh 2 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks I Premier Surrey Hawks I Premier
1794 Udaya Alwalage 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1795 Udaya Sameer Badireddy Venkata 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1796 Udaybir Singh Walia 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey I Elite Newton Surrey I Elite
1797 Udit Udit 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars II 3rd Division Surrey Stars II 3rd Division
1798 Ujjalvir Grewal 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
1799 Umapragash Balasubramaniyam 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1800 Umar Hayat 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1801 Umar Rao 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1802 Umer Bajwa 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1803 Umer Nawaz 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1804 Umer Riaz 1 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1805 Umer Riaz 4 Pakcan Cricket Club Pakcan III 3rd Division Pakcan III 3rd Division
1806 Upmanpreet Sandhu 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey II 1st Divison Newton Surrey II 1st Divison
1807 Usman Bajwa 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1808 Usman Dilshad 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1809 Usman Muhammad 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver I Elite West Vancouver I Elite
1810 Usman Tahir Muhammad 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1811 Utkarsh Dhavan 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1812 Uzair Ali 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
1813 Vaibhav Syal 1 Richmond Cricket Club Richmond IV 3rd Division Richmond IV 3rd Division
1814 Vamsi Krishna Velaga 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1815 Vanish Bhardwaj 2 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
1816 Vanish Bhardwaj 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars CC VIII 10th Division Surrey Stars CC VIII 10th Division
1817 Vansh Chhabra 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1818 Vansh Chhabra 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford II Premier Abbotsford II Premier
1819 Vansh Rajput 1 Burrard Cricket Club Burrard I 2nd Division Burrard I 2nd Division
1820 Varinder Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1821 Varinder Singh 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
1822 Varinder Singh 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1823 Varinder Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1824 Varun Kumar 1 Cosmos Cricket Club Cosmos VIII 8th Division Cosmos VIII 8th Division
1825 Vatsal Parikh 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1826 Vatsal Sharma 4 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors I 2nd Division Surrey Warriors I 2nd Division
1827 Vava Krishnan 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1828 Vedant Athreya 1 Meraloma Club Meraloma U17 U17 Meraloma U17 U17
1829 Vedanth Mithun 2 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1830 Veeren Verma 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1831 Venis Patel 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars III 4th Division Surrey Stars III 4th Division
1832 Venkata Pramod Pelluri 2 Ind-Can Cricket Club Indcan III 5th Division Indcan III 5th Division
1833 Vidush Arora 2 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1834 Vignesh Eswaramoorthy 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils II 5th Division West Coast Tamils II 5th Division
1835 Vignesh Eswaramoorthy 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1836 Vignesh Pillai 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1837 Vignesh Vijayakumar 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1838 Vijay Chaudhary 3 Delta Raptors Delta Raptors II 8th Division Delta Raptors II 8th Division
1839 Vijay Jayaramu 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster II 10th Division Master Blaster II 10th Division
1840 Vijay Manikandan Jayapal 4 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1841 Vijay Pratap Singh Brar 4 Kings Cricket Kings I 4th Division Kings I 4th Division
1842 Vijaypal Sandhu 2 Okanagan Royals Okanagan Royals I 3rd Division Okanagan Royals I 3rd Division
1843 Vijesh Nair 3 Surrey United Cricket Club Surrey United IV 5th Division Surrey United IV 5th Division
1844 Vik Sohal 4 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1845 Vikram Behla 2 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1846 Vikram Bhardwaj 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VII 7th Division Surrey Stars VII 7th Division
1847 Vikram Bishnoi 2 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1848 Vikram Chib 2 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1849 Vikram Narang 2 Windies Cricket Club Windies II 5th Division Windies II 5th Division
1850 Vikram Palanisamy 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils IV 8th Division West Coast Tamils IV 8th Division
1851 Vikram Veeraiah 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1852 Vikram Sachdeva Sachdeva Burnaby W 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1853 Vikramjeet Singh 3 Kelowna Kamloops Cricket Club Kelowna Kamloops I Elite Kelowna Kamloops I Elite
1854 Vinam Tuteja 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can IV 9th Division Ind-Can IV 9th Division
1855 Vinay Randhawa 2 Delta Raptors Delta Raptors I 5th Division Delta Raptors I 5th Division
1856 Vinay Sharma 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1857 Vinay Sharma 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1858 Vineel Kancharla 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars VI 6th Division Surrey Stars VI 6th Division
1859 Vineeth Venugopal 2 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars V 6th Division Surrey Stars V 6th Division
1860 Vinit Shah 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1861 Vinod Minhas 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1862 Vinod Sharma 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1863 Vipin Ramesh 3 Ind-Can Cricket Club Ind-Can II 2nd Division Ind-Can II 2nd Division
1864 Vipul Rawat 2 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey IV 3rd Division Newton Surrey IV 3rd Division
1865 Vir Khimji 1 North Vancouver Cricket Club North Vancouver I Premier North Vancouver I Premier
1866 Vir Singh 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VIII 9th Division West Vancouver VIII 9th Division
1867 Viraj Dhananjaya 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1868 Viren Gujariya 4 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1869 Viren Singh Dahiya 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1870 Vishal Abhishek 1 Burnaby Windies CC Burnaby Windies I 4th Division Burnaby Windies I 4th Division
1871 Vishal Abhishek 3 Burnaby Windies CC Burnaby Windies II 9th Division Burnaby Windies II 9th Division
1872 Vishal Gaddu 2 Surrey Warriors Cricket Club Surrey Warriors II 5th Division Surrey Warriors II 5th Division
1873 Vishal Kochar 4 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar III 5th Division Salim Akbar III 5th Division
1874 Vishal Kumar 3 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils I 3rd Division West Coast Tamils I 3rd Division
1875 Vishal Rajput 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1876 Vishal Singh 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver III 6th Division North Vancouver III 6th Division
1877 Vishavdeep Gill Cosmos 2 North Vancouver Cricket Club North Vancouver II 1st Divison North Vancouver II 1st Divison
1878 Vishwas Singh 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver II Premier West Vancouver II Premier
1879 Vishwas Singh 4 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1880 Vision-Preet Kaur Chattha 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1881 Vision-Preet Kaur Chattha 1 Stallions Cricket Club Stallions White U14 U14 Stallions White U14 U14
1882 Vivek Hariharan 2 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1883 Vivek Kumar 3 Surrey United Cricket Club Surrey United VI 9th Division Surrey United VI 9th Division
1884 Vivek Puri 1 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1885 Vivek Takiar 1 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1886 Vritti (jr) Dahiya 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1887 Vritti (jr) Dahiya 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1888 Vyom Vashisht 4 Delta Patriots Cricket Club Delta Patriots I 5th Division Delta Patriots I 5th Division
1889 Wageesha Wanniarachchi 1 Richmond Cricket Club Richmond I Elite Richmond I Elite
1890 Wageesha Wanniarachchi 2 Richmond Cricket Club Richmond III 1st Divison Richmond III 1st Divison
1891 Waheed Asghar 3 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1892 Wali Sultan Tahir 3 Surrey United Cricket Club Surrey United I Premier Surrey United I Premier
1893 Waqar Ahmad 4 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1894 Waqar Younas 3 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1895 Waqas Ahmed 2 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1896 Warren Ackhurst 3 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1897 Wasala Abeyaratne 1 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1898 Wasala Abeyaratne 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1899 Wasi Awan 3 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1900 Wasiul Alam 2 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers II 7th Division Bengal Tigers II 7th Division
1901 Wasiul Alam 1 Bengal Tigers Sports Club Bengal Tigers III 10th Division Bengal Tigers III 10th Division
1902 Wayne Fourie 1 Meraloma Club Meraloma IV 6th Division Meraloma IV 6th Division
1903 Wayne Fourie 2 Meraloma Club Meraloma V 9th Division Meraloma V 9th Division
1904 Westvancouver Admin 1 Abbotsford Cricket Club Abbotsford I Elite Abbotsford I Elite
1905 Westvancouver Admin 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver IV 4th Division West Vancouver IV 4th Division
1906 Will Brough 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1907 Will Cowie 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U14 U14 West Vancouver U14 U14
1908 Will Cowie 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
1909 Yadwinder Dhillon 1 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1910 Yadwinder Singh 3 Newton Surrey Cricket Club Newton Surrey V 4th Division Newton Surrey V 4th Division
1911 Yahya Ayaz 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division
1912 Yakkali Sri Harsha Vardhan 1 West Coast Tamil Sports Club West Coast Tamils V 10th Division West Coast Tamils V 10th Division
1913 Yameen Muhammad 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VII 7th Division West Vancouver VII 7th Division
1914 Yash Bhavnani 2 Pakcan Cricket Club PakCan II 1st Divison PakCan II 1st Divison
1915 Yash Khatwani 3 Meraloma Club Meraloma II 1st Divison Meraloma II 1st Divison
1916 Yash Roy 3 Meraloma Club Meraloma III 4th Division Meraloma III 4th Division
1917 Yash Shah 1 Kings Cricket Kings III 9th Division Kings III 9th Division
1918 Yashnoor Devgan 1 Stallions Cricket Club Stallions Grey U14 U14 Stallions Grey U14 U14
1919 Yatish Dabholkar 3 Surrey Hawks Cricket Club Surrey Hawks IV 6th Division Surrey Hawks IV 6th Division
1920 Yattin Yattin 3 North Vancouver Cricket Club North Vancouver V 9th Division North Vancouver V 9th Division
1921 Yohan Thiranagama 3 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver V 4th Division West Vancouver V 4th Division
1922 Yohit Kaler 2 Cosmos Cricket Club Cosmos U17 U17 Cosmos U17 U17
1923 Younis Ahmed 2 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver III 1st Divison West Vancouver III 1st Divison
1924 Younis Ahmed 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver VI 5th Division West Vancouver VI 5th Division
1925 Yousuf Atarud 4 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster I 8th Division Master Blaster I 8th Division
1926 Yousuf Atarud 1 Master Blaster Juniors Cricket Club Master Blaster U17 U17 Master Blaster U17 U17
1927 Yudhveer Singh 5 Cosmos Cricket Club Cosmos I Elite Cosmos I Elite
1928 Yunus Anwar 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1929 Yusha Khan 1 Richmond Cricket Club Richmond V 8th Division Richmond V 8th Division
1930 Yusha Khan 1 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar II 2nd Division Salim Akbar II 2nd Division
1931 Yusha Khan 1 Surrey United Cricket Club Surrey United U17 U17 Surrey United U17 U17
1932 Yuvraj Chaudhary 2 Burnaby Windies CC Burnaby Windies CC III 10th Division Burnaby Windies CC III 10th Division
1933 Yuvraj Hundal 1 Pakcan Cricket Club Pakcan I Elite Pakcan I Elite
1934 Yuvraj Mander 1 Langley Cricket Club Langley I Elite Langley I Elite
1935 Zachary Shellard 1 West Vancouver Cricket Club (WVPS) West Vancouver U17 U17 West Vancouver U17 U17
1936 Zain Tariq 2 Salim Akbar Cricket Club Salim Akbar IV 9th Division Salim Akbar IV 9th Division
1937 Zeeshan Baig 1 Surrey Stars Cricket Club Surrey Stars I 2nd Division Surrey Stars I 2nd Division
1938 Zubair Rafay 1 Ahmadiyya Cricket Club ACC I 3rd Division ACC I 3rd Division
1939 Zubair Rafay 3 Ahmadiyya Cricket Club ACC II 7th Division ACC II 7th Division